İçeriğe geç
Home » Setrabet468

Setrabet468

Setrabet Güncel Giriş

setrabet468

Cristiano Ronaldo, Dünya Kupası finalinde Lionel Messi’yi yenmesi hakkında yorum yaptı Setrabet468

Arjantin ve Lionel Messi, finalde Fransa’yı yenerek Dünya Kupası zaferlerini kutlarken, Cristiano Ronaldo’nun Portekiz’i çeyrek finalde elendi. Setrabet468
Futbolun gelmiş geçmiş en büyük iki oyuncusu için ‘Son Dans’ olarak ilan edilen bir turnuvaydı.

Ancak Lionel Messi, Lusail Stadyumu’nun içinde bir ödülle dans ederken, Cristiano Ronaldo koltuğundan izlemekle görevlendirildi. Sırasıyla 35 ve 37’de, Katar’daki Dünya Kupası’nın büyük rakiplerin sonuncusu olması kaçınılmaz görünüyor.

Messi, Fransa’ya karşı bir başka heybet gösterisinden önce şunları setrabet468 söyledi: “Bir sonraki yıla kadar çok yıl var ve içimde olduğunu düşünmüyorum ve bu şekilde bitirmek en iyisi.”

Ve heyecanlı 3-3 berabere kaldığı maçta iki gol atarak Arjantin’e penaltı atışlarına mükemmel bir başlangıç yapma şansı vermek için penaltıyı çevirmeden önce yaptığı son hareket olarak nemli bir mermi olmayacaktı. Turnuvanın belirleyici imajı, Messi’nin nihayet uluslararası hırsını gerçekleştirmesi ve bunu yaparak futbolun ‘Grand Slam’ini tamamlaması olacak.

Bunu asla kabul etmeyecek, ancak bir hafta önce setrabet tv Dünya Kupası sahnesini gözyaşları içinde terk eden Ronaldo’da bir parça kıskançlıktan fazlası olmalı. Güçleri açıkça azalmakta olan serbest oyuncu, kendi nakavt kampanyalarına başlarken Portekiz adına yedek kulübesine bırakıldı.

Fernando Santos Setrabet468

Fernando Santos, kıdemli oyuncuyu Faslılara karşı başka bir kurtarma eylemi için çağırdı, ancak Portekiz’in teklifine sadece 10 dokunuş kaydettikten sonra – ve Ronaldo’nun hayalleri yerle bir oldu.

Neredeyse 20 yıldır en iyi yaptığı şeyi yaparak kulüp kariyeri hakkındaki tartışmaları ortadan kaldırmak için umutsuz olan eski Manchester United forveti için çok farklı olması gerekiyordu.

Piers Morgan ile bomba gibi yaptığı röportaj, Old Trafford hiyerarşisindeki sayısız pota atışıyla manşetlere taşındı, ancak Dünya Kupası’nı kazanma ve bu süreçte Messi’yi yenme fikri gündeme getirildi.

Tartışmalı televizyon kişiliğiyle yaptığı oturma sohbetinin sonlarına doğru Morgan, Ronaldo’ya şu soruyu sordu: “Peki ya bu fikir? Finale gidersiniz, Portekiz v Arjantin; sen iki atarsın, messi iki atar. Son dakikada hat-trick yaparak üçüncü oldun… rüya bu mu?”

O senaryonun gerçekleştiğini hayal etmek bile yüzüne geniş bir sırıtış getirmeye yetti: “Fazla iyi,” diye yanıtladı. İronik bir şekilde, bu senaryo, oyunun başka bir küresel süperstarıyla neredeyse paniğe kapıldı, sadece Kylian Mbappe’nin çarpıcı tizinin boşuna olması.

Artık çoğu kişi, Gonzalo Montiel’in penaltısı ağlara çarptığı anda en büyük oyuncu tartışmasının sona erdiğini düşünüyor. Ronaldo, daha önce ikisine de bir Dünya Kupası galibiyeti önermenin asırlık tartışmanın belirleyici noktası olmayacağından pek emin değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir