İçeriğe geç
Home » Setrabet467

Setrabet467

Setrabet Güncel Giriş

Setrabet467

Arjantin tezahürat yaparken Lionel Messi tacını istiyor Setrabet467.

Messi, tarihin en heyecan verici Dünya Kupalarından birinde iki gol attı. Kylian Mbappé çok öfkelenen ve geri dönmeyen Fransa adına hat-trick yaptı. Setrabet467

LUSAIL, Katar – Lionel Messi beklemek, beklemek ve beklemek zorundaydı. Parlak ve şanlı kariyerinin gün batımına ulaşmasını bekleyecektir. Dünya Kupası’ndaki çürümeyi tadana kadar beklemesi gerekecek. Setrabet467 Arjantin milli takımına bu yılki finalde Fransa’yı yenmek için ilham kaynağı gibi göründükten sonra bile beklemesi gerekecek, önce normal sürede, sonra tekrar uzatmalarda.

İki gol atana kadar beklemek zorunda kaldı – ancak dünya sahnesinde onun yerini alacak olan Fransız Kylian Mbappé üç gol atarak yarım yüzyıldan fazla bir süredir Setrabet TV bir Dünya Kupası turnuvasında hat-trick yapan ilk kişi oldu. Normal süre 2-2 sona erdi; uzun, 3-3; ve turnuvanın özel finallerinin sonuncusu olan Arjantin’in 4-2 kazandığı penaltı atışları yaşandı.

Ancak o zaman Messi, çektiği acıların sona erdiğini düşündü. Ancak o zaman, ondan kaçan tek ödüle, her şeyden çok arzuladığı tek onura, bu oyunu oynamış gelmiş geçmiş en büyük oyuncu statüsünü sağlamlaştırabilecek tek başarıya, sonunda ulaşacaktı: Arjantin’e Dünya Kupası’nı verecekti. . , toplamda üçüncü ancak 1986’dan beri birinci.

Bu turnuva boyunca Arjantin’i vahşi ve agresif bir enerji sardı. Geçen ay onbinlerce Arjantinli hayranla dolu olan Doha sokaklarında yürüdü. Burada ülkenin yedi maçında tribünlerden döküldü, elektrikler yanıyordu, hızlı. Oyuncular da bunu fark etti, her galibiyetten sonra mutlulukları biraz daha artıyor, baskı sadece Arjantin’in otuz altı yıllık üçüncü Dünya Kupası için bitmesi değil, aynı zamanda Messi’nin kariyerinin apotheosis’ini sağlaması. onları itmek ve belki de bir kenara itmek. 35 yaşındaki Messi, bunun son Dünya Kupası olacağını ve birçok oyuncunun hayatları boyunca tatmadığı sevinci yaşamak için son şansı olacağını söyledi.

Arjantin’in Katar’da yaptığı her şey çok etkileyiciydi. Suudi Arabistan’daki yenilgileri takımı çaresiz bıraktı. Sonraki zaferlerinin her biri, sınırsız bir yaşam sevincine ilham verdi.

Pazar gecesi kurtarmaya çağırdı. Oynamaya 10 dakikadan biraz fazla kala Arjantin zirvedeydi. Antrenör Lionel Scaloni’nin takımı tarihin ağırlığını, beklentilerin ağırlığını ve saf parlaklığı taşıdı. Arjantin, Mbappé’yi sakinleştirmedi, bu yüzden onu kapattılar. 23. dakikada Ángel Di María’nın sakatlanması ve Messi’nin penaltıdan attığı golle 1-0 öne geçti. Arjantin, 36. dakikada Alexis Mac Allister’ın akıcı bir hareketiyle Dünya Kupası’nın en iyi gollerinden biri ile soğukkanlılığını geri kazandı ve Di María’yı bitirdi, ancak bu, Messi’nin imza anı olan bir pasa dayanıyordu. Simya, ipeksi. en değerli şeyleri altına dönüştüren bir dokunuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir